22 груд. 2023

Участь в акції "Подаруй частинку тепла захисникам"

Учні 10-Б класу комунального закладу "Харківський ліцей № 1 Харківської міської ради" під керівництвом класного керівника Степанової Наталі Миколаївни з радістю долучилися до акції "Подаруй частинку тепла захисникам". Були зібрані теплі речі, смаколики та власноруч зроблені окопні свічки та обереги! Наближаємо Перемогу кожен на своєму місці Учні 10-Б класу комунального закладу "Харківський ліцей № 1 Харківської міської ради" під керівництвом класного керівника Степанової Наталі Миколаївни з радістю долучилися до акції "Подаруй частинку тепла захисникам". Були зібрані теплі речі, смаколики та власноруч зроблені окопні свічки та обереги! Наближаємо Перемогу кожен на своєму місці
22 груд. 2023

Першокласники Харківського ліцею № 1 Воропай Володимир, Жердєв Данило, Черепаха Назар, Фадов Данііл та Нетеса Поліна взяли активну участь у конкурсах "Життя домашніх тварин" та "Зимові свята в традиціях нашого народу", де здобули почесне 1 місце. Вітаємо переможців!
22 груд. 2023

Вітаємо учнів ліцею та їх наставників! Жупинський Гліб, учень 10-А класу, під керівництвом Лізенко Анни Михайлівни посів ІІ місце; Павліченко Ксенія Юріївна, учениця 6-А класу, посіла ІІІ місце; Кормілець Єгор, учень 8-А класу, посів ІІІ місце під керівництвом Клімової Тетяни Андріївни на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики! Бажаємо подальших успіхів та перемог!
22 груд. 2023

Вітаємо Житного Гліба, учня 10-А класу, який під керівництвом Московченко Руслани Володимирівни посів ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
21 груд. 2023

Вітаємо учня 9-го класу Пересаду Євгена, який під керівництвом Роппе-Тенеїшвілі Ольги Василівни, посів І місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
18 груд. 2023

Вітаємо учня 10-А класу Жупинського Гліба, який посів І місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, наставник Трембач Наталія Михайлівна! Бажаємо подальших успіхів та перемог!
18 груд. 2023

Вітаємо учнів ліцею, які здобули призові місця на районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та їх наставника Бурму Ніну Генріхівну: Кормілець Єгор - ІІІ місце, Шалімов Максим - ІІІ місце. Бажаємо подальших перемог!
15 груд. 2023

Година спілкування: "Захист ментального здоров'я в умовах війни"

для учнів 4-х класів
12 груд. 2023

Вітаємо ученицю 10-Б класу Хабарову Маргариту, яка під керівництвом учителя географії Єрусалімцевої Світлани Миколаївни посіла ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-долсідницьких робіт учнів членів МАН України у секції "Географія". Бажаємо подальших перемог!
12 груд. 2023

Вітаємо учня 10-А класу Присяжного Савелія, який під керівництвом Єрмоленко Вікторії Геннадіївни виборов І місце в раойнному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції "Ділова українська мова". Бажаємо подальших перемог!