Стоп булінг!

Відповідальна особа за профілактику булінгу серед здобувачів освіти, батьків та вчителів у
комунальному закладі "Харківський гліцей № 1 Харківської міської ради на 2023/2024 навчальний рік
заступник директора з навчально-виховної роботи Гордієнко Валентина Валеріївна

Нормативно-правові документи
Телефони довіри
  • Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 16.00);
  • Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000;
  • Гаряча лінія з питань запобіганнянасильству 116 123 або 0 800500335;
  • Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;
  • Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;
  • Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;
  • Національна поліція України 102.
Міністерством освіти і науки України разом з партнерами розроблено онлайн-курс "Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти". Зареєструватися на курс можна за ПОСИЛАННЯМ.

Фотозвіт проведених заходів щодо профілактики булінгу

Архів 2020/2021 навчального року

Фотозвіт

проведених заходів щодо профілактики булінгу впродовж 2020/2021 навчального року

Бесіда у рамках програми "Шкільний офіцер поліції" щодо профілактики булінгу

Бесіда з учнями у рамках програми "Шкільний офіцер поліції" щодо профілактики булінгу

Пізнавальний квест !Скажи булінгу: "Ні!"

Інтерактивна гра для учнів початкових класів "Булінг. Мій світ без насильства"

Архів 2019/2020 навчального року
Фотозвіт
проведених заходів щодо профілактики булінгу впродовж 2019/2020 навчального року

Упродовж травня 2020 року у режимі онлайн проведено бесіди з учнями щодо протидії булінгу

14.02.2020 проведено бесіди серед учнів 6-8-х класів щодо профілактики булінгу в шкільному середовищі

12.02.2020 проведено загальношкільні батьківські збори, під час яких розглянуто питання профілактики булінгу.

20.09.2019 у рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу практичним психологом гімназії органiзовано уроки "Стоп булінг" для старшокласникiв

Архів 2018/2019 навчального року
19.02.2019 проведення просвітницької бесіди з елементами гри для учнів 4-А класу за участю Назарян Анни Анушаванівни, заступника начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області
15.02.2019 проведення просвітницької бесіди серед учнів 11-А класу щодо профілактики булінгу за участю Назарян Анни Анушаванівни, заступниак начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області

9 трав. 2024
Відзначення Дня пам’яті та примирення
8 травня в Україні, відзначається День пам’яті та примирення, Це - дата, коли ми разом із європейською спільнотою вшановуємо перемогу над нацизмом і пам’ять про загиблих і всіх жертв Другої світової. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни. Символом памʼяті про Другу світову війну з 2014 року в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті. З нагоди Дня пам’яті та примирення та з метою поглиблення знань учнів про минуле нашого народу, виховання шани і поваги до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні і здобуває її на теренах України в наші дні, у ліцеї проведено низку тематичних онлайн - заходів навчально-виховного, патріотичного та просвітницького характеру: години спілкування «Патріотизм-потреба України, кожного українця», «Хай буде вільна Україна на всі часи на всі віки», «Народу мир потрібен, як вода…», ранкові кола, уроки пам’яті «Про минуле серце пам'ять зберігає», «Мужність відвага крізь покоління», учнівські конференції для учнів старших класів «Пам`ятаємо, перемагаємо», «День пам’яті та примирення», «Ніколи знову» тощо. Відбулися майстер-класи з виготовлення червоного маку, який є символом вшанування пам'яті жертв війни, фотовиставки-онлайн, конкурси-виставки малюнків. Організовано перегляд фільмів, відеоматеріалів.

8 трав. 2024
НМТ-2024: запрошення
За інформацією УЦОЯО сьогодні, 8 травня для зареєстрованих учасників основної сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) з’явилася можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, в якому зазначено адресу тимчасового екзаменаційного центру, де учасник проходитиме тестування, дату тестування та час його початку.

2 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти