15 лют. 2024

Триває кольоровий тиждень у 2-А класі

У 2-А класі триває кольоровий тиждень. І середа - блакитний день. Учні продемонстували колекцію предметів у блакитних тонах. На математиці політали над Годубим Нілом, що в Африці. Пороз`язували приклади. Повернувшись додому, зясували на скільки зменшилась довжина бурульки. На мові пролітали Голубі гори, що в Австралії. Добирали дієслова-синоніми. А на читанні повернулися додому - зустрічали весну в Україні.
14 лют. 2024

Профорієнтаційний захід

У рамках Меморандому про співпрацю Харківської митниці та Харківського економічного національного університету ім. Семена Кузнеця, з метою формування кадрового потенціалу органів Державної митної служби України Катерина Гунько, начальник управління по роботі з персоналом та Артем Рак, співробітник кінологічного підрозділу управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил та його підопічний - службовий собака Харківської митниці лабрадор Ів Сен Лоран провели для учнів метрошколи нашого ліцею профорієнтаційний захід. Під час якого ознайомили дітей з особливостями вступної компанії 2024 року на спеціальність 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" освітньо-професійної програми "Митна справа" кафедри Митної справи і фінансових послуг ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Захід супроводжувався великою кількістю ділових ігор та інтерактивних задань. Також дітей ознайомили з особливостями тренування службових собак.
13 лют. 2024

Кольровий тиждень триває

У 2-А класі триває кольоровий тиждень. І вівторок - синій день. Під час уроку читання учні читали синій філворд, а потім опинилися на острові, де довелося чекати корабель, щоб потрапити додому. Для цього необхідно було продемонструвати неабиякі математичні здібності. Але раптом, під час уроку мови, учні з`ясували, що потрапили не на той корабель. Довелося розгадувати ребуси та виконувати завдання від капітана. Посеред моря нікуди не втекти, навкриги акули. Капітан, хоч і пірат, але слова дотримався і відпустив мандрівників

Кольоровий тиждень у 2-А класі

12.02.2024 року стартував кольоровий тиждень у 2-А класі. Холодна гама кольорів. Сьогодні був зелений день.
12 лют. 2024

Вітаємо Жупинського Гліба, учня 10-А класу, який посів 1 місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
12 лют. 2024

Протягом січня-лютого 2024 року відбувся обласний фестиваль лідерів учнівського самоврядування «Лідер року» в дистанційній формі. 59 учасників фестивалю продемонстрували роботу учнівського самоврядування територіальних громад Харківської області та міста Харкова. Серед учасників - лідерка учнівського самоврядування нашого ліцею. Вітаємо переможницю обласного фестивалю «Лідер року – 2023»: Хабарову Маргариту, лідерку організації учнівського самоврядування «Перше джерело» - ученицю 10-Б класу Харківського ліцею №1 – (ІІ місце);
9 лют. 2024

Відбувся конкурсний вибір підручників та посібників для учнів 2-х класів

Конкурсний вибір підручників та посібників для учнів 2-х класів

День безпечного інтернету

.
6 лют. 2024

Вітаємо учнів 10-А класу нашого ліцею, які достойно представили заклад на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України: Присяжний Савелій - І місце, наукове відділення "Філології", секція"Ділова українська мова"; Жупинський Гліб- ІІ місце, наукове відділення інформаційних технологій секція: «Системи та технології штучного інтелекту». Бажаємо подальших перемог!
6 лют. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 08 квітня 2024 року на сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" Ви матимеме можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу школи.