12 груд. 2023

Вітаємо команду ліцею у складі учнів 10-х класів: Жупинський Гліб, Бур'ян Данило, Житний Гліб, Грабовець Михайло, Присяжний Савелій, яка під керівництвом Руслана Московченко виборола ІІ місце у півфіналі Чемпіонату Харкова з природничо-математичних наук ! Бажаємо подальших успіхів та перемог!!!
9 груд. 2023

Новорічні дива

Першокласники Харківського ліцею № 1 разом з класним керівником Татьяна Гурко під час уроку навчання грамоти потрапили до казки, де Грінч викрав подарунки, які святий Миколай приніс дітям. Дружною командою діти грали в гру "Так чи ні", відгадували загадки і героїв мультфільмів, танцювали під час руханки і тому отримали подарунки, гарний настрій і нові знання.
8 груд. 2023

Заняття з практичним психологом для учнів 1-го класу НУШ «Повага до себе та інших людей»

направлене на профілактику булінгу

Національний тиждень читання

В рамках "Національного тижня читання" в Харківському ліцеї № 1 відбулося багато заходів. Серед них - бінарні уроки в 3-4 класах, присвячені циклу зимових свят, які розпочав Святий Миколай. Діти прочитали легенду про нього, відповіли на запитання вікторини по українським народним казкам , пограли в "зимову"гру. А також загадали Святому Миколаю найголовніше бажання - ПЕРЕМОГУ та МИР нашій ненці України.

День української хустки

7 грудня відзначається Всесвітній День української хустки. Хустка- це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує, любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Але нажаль, про цей атрибут одягу стали забувати, а де хто і взагалі не знають, як можна носити хустку. Учні 3- А класу з великою зацікавленістю дізнавалися українські традиції. Разом з мамами та бабусями розповідали про сімейні реліквії, демонстрували родинні надбання. А дівчатка вчилися зав'язувати хустки, як колись, це робили їхні прабабусі. Відродимо українські традиції разом!

Національний тиждень читання

Учні 3-А класу ліцею під керівництвом Печериці Тетяни Олексіївни долучилися до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції "Всеукраїнський тиждень читання" під гаслом "Бути своїми". Діти багато читали, пропонували один одному челенджі, розповідали про улюблені книги та рекомендували останню прочитану книгу друзям!
7 груд. 2023

Вітаємо ученицю 3-А класу Старцеву Дар'ю, яка під керівництвом Печериці Тетяни Олексіївни, посіла ІІІ місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
7 груд. 2023

Вітаємо ученицю 10-Б класу Хабарову Маргариту, яка під керівництвом Бондарєвої Віри Василівни, посіла ІІ місце в ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
6 груд. 2023

День Збройних Сил України

День Збройних сил України — святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України». Здобувачі початкової освіти під час зустрічі з працівниками Харківської обласної бібліотеки для дітей познайомилися з родами військ України, спостерігали за сміливістю і міццю захисників. Діти вирішили підтримати захисників - виготовити обереги- сувеніри, намалювати листівки і передати волонтерам.
6 груд. 2023

Участь у зустрічі з військовими

Учні 11-А класу ліцею взяли участь у зустрічі з викладачами Харківського національного університету повітряних сил ім. Кожедуба, офіцерами Харківського обласного ті Київського районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців. Основним питанням зустрічі було - вступ до військових закладів вищої освіти у 2024 році. Учні отримали інформацію про умови вступу до військових вишів, проходження навчання та матеріального забезпечення курсантів.