20 бер. 2024

День поезії

З нагоди Міжнародного дня поезії у ліцеї відбувлися тематичні заходи: для учителів ліцею - "Поетична кав`ярня", яка присвячена сучасним українським авторам Л. Костенко і С. Жадану. Викладачі мали можливість прочитати останні збірки цих поетів. Для учнів 9-х класів - поетичні читання "Поезія душі", діти мали змогу ознайомитися з творчістю українськиї поетів, читали вірші та готували презентації
19 бер. 2024

День котиків

18.03.2024 у 2-А класі було організовано день котиків! Учні разом з учителем Декуновою Катериною Валеріївною перевтілилися у пухнастиків. Дізналися про особливості цих тварин. На математиці дізналися про породу котів, що обожнює плавати! А Рудик допоміг розібратися з питальними реченнями. Няяяв!
18 бер. 2024

Всесвітній тиждень обізнаності про сіль

У 2024 році Всесвітній тиждень обізнаності про солі припадає на 18-22 березня. Цей тиждень присвячений підвищенню уваги до важливості здорового харчування та впливу солі на наше здоров'я.
18 бер. 2024

Міжнародний день щастя

Захід для учнів 1-А класу
14 бер. 2024

Міжнародний день математики та День числа Пі

14 березня 2024 року в ліцеї активно відзначали наукове свято - Міжнародний день математики та День числа Пі. На конференції ЮНЕСКО в листопаді 2019 року за ініціативою Міжнародної математичної спілки було започатковано нове наукове свято – Міжнародний день математики. Дата святкування обрана на честь Міжнародного дня числа «Пі» (це свято запровадив фізик із Сан-Франциско Ларрі Шоу). До цього дня у ліцеї проведено розважальну математичну гру «Дуель-шоу», «Математична мозаїка», інтелектуальну гру «Застосуй формулу». Діти брали активну участь у заходах, розгадували ребуси, цікаві задачі, відповідали на питання вікторин, вирішували математичні головоломки, відшукували зв'язок математики з іншими науками, дізналися багато цікавого та корисного для себе.
12 бер. 2024

НМТ-2024: де буде створено тимчасові екзаменаційні центри за кордоном

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що наразі підтверджено домовленості щодо проведення НМТ у таких країнах: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Естонія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія і Швеція. Звертаємо увагу, що за кордоном є обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити оцінювання. Тому в разі вичерпання доступних місць у певному населеному пункті певної країни він стане недоступним для вибору. Деякі локації будуть доступними тільки в межах додаткової сесії НМТ.
11 бер. 2024

День Державного Гімну України

День Державного Гімну України відзначається 10 березня. Гімн є одним з головних символів держави поряд із прапором і гербом. Історія гімну бере початок у 1862 році, коли Павло Чубинський написав слова, а потім Михайло Вербицький створив музику. Першокласники Харківського ліцею №1 прослухали гімн та інформацію про авторів слів та музики, згадали, де і коли можна чути цю пісню.
8 бер. 2024

Вітаємо Єрмоленко Вікторію Геннадіївну, учителя української мови та літератури нашого ліцею, яка нагороджена Почесною грамотою Департамент освіти Харківської міської ради за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Міжнародного жіночого одягу! Бажаємо натхнення та успіхів!

Свято 8 Березня у 2-А класі

Уже традиційно, другий рік поспіль, учні 2-А класу готують для своїх матусь, бабусь і сестричок смачні страви на свято 8 березня. Сьогодні діти приготували вітамінний салат "Весняний". Смачного свята всім!

Вибір підручників для -7х класів

Відповідно до Наказу МОНУ від 02.10.2023 № 1186 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2023-2024 роках (7 клас)» у ліцеї завершили вибір підручників для учнів 7-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»